Fahrettin Ağabey’e 70’inci yıl plaketi

Yazılar geri dön

Hocaların hocası Müh. Fahrettin Küçükşahin’in adı İTÜ Denizcilik Fakültesi’nde laboratuvara verildi.

Bu yıl 137’ncisi gerçekleştirilen İTÜ Denizcilik Fakültesi Balık Günü’nde mezuniyetinin 70’inci yılını kutladığımız hocaların hocası Müh. Fahrettin Küçükşahin’e de plaket ve anı madalyası verildi.

Fahrettin Ağabey anı madalyası ve plaketini İTÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Koyuncu, İTÜ Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Özcan Arslan ve İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Derneği (DEFAMED) Yönetim Kurulu Başkanı Kapt. Ufuk Teker’in elinden aldı.

Ardından geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Kapt. Altay Altuğ Laboratuvar ve Yemekhane Binası’nda bulunan Gemi Makineleri Operasyonu Laboratuvarı’ın adının Öğrt. Gör. Müh. Fahrettin Küçükşahin Gemi Makineleri Operasyonu Laboratuvarı olarak değiştirilmesi nedeniyle tören düzenlendi.

Buradaki törende de İTÜ Rektörü Prof. Dr. Prof. Dr. İsmail Koyuncu ile beraber denizcilik STK’larının temsilcileri hazır bulundu.

Müh. Fahrettin Küçükşahin, son olarak “Söz Uçar, Yazı Kalır” adlı kitabı için İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezunları Sosyal Yardım Vakfı (DEFAV) tarafından dekanlık binasında düzenlenen imza etkinliğine katıldı.

Bu gönderiyi paylaş

Yazılar geri dön