Bağış

DEFAV‘a yapılan bağışlar sosyal yardım olarak ihtiyaç sahibi denizci ailelerine ve burs olarak İTÜ Denizcilik Fakültesi öğrencilerine ve akademisyenlerine yönlendiriliyor.

DEFAV bu değerlere denizi ve denizciyi seven dostlarla siz kıymetli denizcilerin destekleriyle ulaştı. Hedefemiz, denizcilik camiasının katkılarıyla daha fazla yardım gerçekleştirebilmek

Yardımlarınızla bir öğrenciye burs desteği sağlayabilir, denicilik değimi vermeye hazır bir akademisyene destek olabili ya da yıllarca denize ve denizciliğe emek vermiş ancak şu an aramızda bulunmayan bir denizcinin ailesine ve çocuklarına yeni ufuklar açabilirsiniz.

Katkı ve katılımlarını bekliyoruz.

BİR KEZ BAĞIŞ ÖMÜR BOYU BAĞIŞ DEMEKTİR!

Yurt Bursu Bağışı

2012’de açılan yurdumuz DEFAV tarafından işletilmektedir.

Büyük oranda mezunlarımızca finanse edilen yurtta kalmak isteyen öğrencilerimiz için yurt bedelini vakfımıza şartlı bağış olarak ödeyebilirsiniz.

Arzu edildiği takdirde mesleki dayanışma adına destek verebilirsiniz.

Sosyal Yardım Bağışı

Vakfımız, mezunlarımızdan görev şehidi olan veya ihtiyaç sahibi mensuplarımıza ve ailelerine her ay sürekli sosyal yardım ve çocuklarına eğitim yardımı yapmaktadır.

HESAP NUMARAMIZ : 

DEFAV Sosyal Hizmetler ve Tic. A.Ş.  Garanti Bank. Tuzla Sahil Şb. Şube Kodu: 1022 6299336 / IBAN TR87 0006 2001 0220 0006 2993 36