Skip to content
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Seminerler
İTÜDF Kariyer Kulübü seminerlerinin konuğu DEFAV'dı Yazdır E-posta
İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Sosyal Yardım Vakfı (DEFAV) Yönetim Kurulu Başkanı Müh. Bülend Temur, İkinci Başkan Müh. Yılmaz Onur, Genel Sekreter Kapt. Murat Özaydın, ile üyeler Kapt. Kadir Türker ve Müh. Hayati Okumuş ile Kapt. Engin Yücel İTÜ Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulübü'nün düzenlemiş olduğu seminerlerin ilk konuğu oldu.

İTÜ Denizcilik Fakültesi Tuzla Kampüsü’nde öğrencilerle buluşan DEFAV Yönetim Kurulu, öğrencilerle ilişkilerin kuvvetlenmesi ve öğrencilerin DEFAV'ı tanıması adına konuşmalar yaptılar. YDO mezunlarının arasındaki dayanışmayı Denizcilik Fakültesi’nden mezun olan kardeşlerinde de görmek istediklerini belirtip DEFAV ve İTÜ Denizcilik Fakültesi Mezunları Derneği’nin mezunlar için önemine değindiler.

DEFAV düzenleyeceği yemek, organizasyon ve dayanışma gecelerine öğrencileri de davet ederek ilişkilerin daha kuvvetli hale gelmesini temenni etti. Seminer DEFAV'ın Konferans sonrasında Kariyer Kulübünü ziyaret etmesiyle ve Kariyer Kulübüne bu organizasyonu düzenlendiği için teşekkür etmesiyle son buldu.

 

Duyurular

Yurt Başvuruları Hakkında
İTÜ Denizcilik Fakültesi Tuzla Yerleşkesi bünyesinde bulunan "Binali Yıldırım Öğrenci Yurdu" ön başvuru formuna bu linkten ulaşabilirsiniz. Öğrenci yurt başvuru formu
Gelen yoğun talep dolayısıyla kayıtlar 31 Ağustos 2017 tarihine kadar uzatılmıştır.Yeni Web Sitemiz Yayında

Siz değerli üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla yeni web sitemiz yayına açılmıştır.Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
Site Yönetimi
Sitemiz ile ilgili görüşlerinizi ziyaret
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Okuyucu Yorumları

  • Merhaba, 30.08.2015 tarihine kadar başvuru formlar...
  • Merhaba.Ben itü deniz ulaştırma-işletme mühendisli...
  • Odada kalacağımız kişiyi belirleyebiliyo r muyuz?

Üye Girişi

Üye Girişi

KDS Konsepti | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi